TimoCom Logo

Ve Vašem prohlížeči není aktivní JavaScript.

Rozsah funkcí těchto webových stránek je tímto omezen. Abyste mohli využívat všechny funkce v plném rozsahu, aktivujte v nastavení svého prohlížeče JavaScript.

Důležité tipy a pravidla pro co nejvyšší bezpečnostCo můžete Vy sami udělat pro čisté obchody

S promyšleným, několikastupňovým bezpečnostním systémem TimoCom Secure děláme hodně pro to, aby vše fungovalo, jak má. Níže Vám představujeme jednoduché prostředky a opatření, kterými můžete sami účinně přispět ke zvýšení bezpečnosti.

Jednoduchá preventivní opatření pro Vaši bezpečnost

Váš seznam pro kontrolu nových obchodních partnerů

Nejdůležitější pravidla pro čisté obchody hned od začátku

TimoCom již od počátku standardně prověřuje své zákazníky s cílem dosáhnout maximální bezpečnosti v burze nákladů a volných vozů. Pro bezpečnost však může něco udělat také sám zákazník.

Stačí provést několik málo kroků a podstatně tak již před uzavřením smlouvy snížit riziko „nečistých“ obchodů. TimoCom proto vytvořil seznam nejdůležitějších úkolů při prověřování nových obchodních partnerů. Další tipy pro předcházení krádežím nákladů naleznete také v následujícím příspěvku věnovaném společné iniciativě v rámci celé Evropy společnosti TimoCom a SCHUNCK GROUP.

EU iniciativa firem TimoCom a SCHUNCK

Vaše bezpečnostní kontrola proti krádeži nákladu

Díky tomuto kontrolnímu seznamu ochráníte svou firmu před podvodem

Černé ovce nejsou v našem oboru nic nového. Novinkou je ale jejich troufalost. O to důležitější je, abychom přijali účinná opatření a používali účinné prostředky, které nám pomohou podvodům a krádežím zabránit.

Společnost TimoCom Soft- und Hardware GmbH vyvinula ve spolupráci s OSCAR SCHUNCK AG & CO. KG podrobný kontrolní seznam, který pomáhá firmám ověřit identitu obchodních partnerů ještě před uzavřením smlouvy. Odpovědným pracovníkům radíme, aby si tento seznam stáhli a ověřili si daného dopravce podle uvedených bodů.

Dopravní lexikon – Odpovědi ohledně tématu dopravy

Souhlasím s používáním cookies na této stránce pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely analýzy.