TimoCom Logo

Ve Vašem prohlížeči není aktivní JavaScript.

Rozsah funkcí těchto webových stránek je tímto omezen. Abyste mohli využívat všechny funkce v plném rozsahu, aktivujte v nastavení svého prohlížeče JavaScript.

S kontrolou předem budete mít jistotuTimoCom Identify

Každý den usilujeme o to, aby naši zákazníci mohli s našimi programy pracovat efektivně a bezpečně. Protože samotné transakce se uskutečňují přímo mezi účastníky, je pochopitelně důležitá také řádná obchodní péče každého jednotlivce.

Zkontrolujte identitu obchodního partnera:

  • Od potenciálního obchodního partnera si vyžádejte příslušnou nabídku z TC Truck&Cargo® ve formě výtisku. Takto prověříte, zda má dodavatel přístup do burzy nákladů.
  • Požádejte obchodního partnera o zaslání dokumentů pro identifikaci, které jsou vyžadovány při zadávání zakázky novým obchodním partnerům.
  • Porovnejte data obsažená v zaslaných podkladech s údaji ve firemním profilu uloženém v TC Profile®.
  • Porovnejte data kontaktní osoby, například zda jsou jméno, telefonní číslo a e-mailová adresa totožné s údaji v TC Profile®.

Budete-li mít po této kontrole ještě oprávněné pochybnosti o údajích obchodního partnera, služba TimoCom Identify Vám s jeho identifikací pomůže.

Pro žádost o identifikaci potřebujeme:

  • Výtisk Vaší nabídky z TC Truck&Cargo® zaslané obchodním partnerem
  • Kopie získaných firemních podkladů obchodního partnera
  • Kompletně vyplněný formulář žádosti s uvedením důvodů pro pochybnosti

Kompletní doklady zašlete do TimoCom e-mailem na adresu identify@timocom.com nebo faxem na číslo +49 211 88 26 50 00. Komplexní bezplatné prověření provede tým TimoCom Identify maximálně do 5 pracovních hodin. Odpověď obdržíte písemně – v pracovní dny v době od 07:30 do 16:00.

Dopravní lexikon – Odpovědi ohledně tématu dopravy

Souhlasím s používáním cookies na této stránce pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely analýzy.