TimoCom Logo

Ve Vašem prohlížeči není aktivní JavaScript.

Rozsah funkcí těchto webových stránek je tímto omezen. Abyste mohli využívat všechny funkce v plném rozsahu, aktivujte v nastavení svého prohlížeče JavaScript.

Novinky z TimoCom Vždy v obraze

Zde se můžete přihlásit k bezplatnému odběru TimoCom novinek.

Přihlášení k odběru novinek

Ve formuláři chybí některé důležité informace. Vyplňte prosím označená pole a dbejte na jejich správnost. Poté se automaticky spustí stahování.

Všechna pole označená '*' jsou povinná a musí být vyplněna.

Odesláním registračního formuláře (stisknutím tlačítka „Zaregistrovat se“) potvrzujete svůj souhlas s našimi směrnicemi na ochranu údajů.

Přihlášení k odběru novinek:

Vaše osobní údaje (e-mailová adresa, jméno a příjmení) budou za účelem zasílání informačních e-mailů společnosti TimoCom Soft- und Hardware GmbH předány do databáze společnosti emarsys eMarketing Systems AG (Obchodní soud Vídeň FN: 197024t), Märzstrasse 1, 1150 Vídeň. Společnost emarsys eMarketing Systems AG se řídí spolkovým zákonem na ochranu údajů a také pokyny společnosti TimoCom Soft- und Hardware GmbH.

Pochopitelně můžete kdykoliv vyjádřit svůj nesouhlas se zpracováním a používáním Vašich osobních údajů, o Vašem nesouhlasu nás prosím informujte.

Novinky z TimoCom – Články

Aktuální zprávy

Zde naleznete aktuální a archivované novinky z TimoCom.

29.08.16

Protože se platební morálka v jednotlivých zemích značně různí, nelze se v dopravním odvětví obejít bez profesionálního týmu správy pohledávek. ... další

Souhlasím s používáním cookies na této stránce pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely analýzy.