TimoCom Logo

Ve Vašem prohlížeči není aktivní JavaScript.

Rozsah funkcí těchto webových stránek je tímto omezen. Abyste mohli využívat všechny funkce v plném rozsahu, aktivujte v nastavení svého prohlížeče JavaScript.

Tisková sdělení Aktuální informace

Vítejte v tiskovém centru TimoCom. Zde naleznete všechny aktuální tiskové zprávy o TimoCom, našich zákaznících a našem oboru. V galerii obrázků si navíc můžete bezplatně stáhnout materiály určené pro média.

Přehled všech novinek

Chcete ještě více? Pak sledujte naše aktivity na sociálních médiích, přihlaste se k odběru našich novinek nebo se obraťte na naše kontaktní osoby pro média.

Erkrath, 21.09.2016 – Existuje slovo o 12 písmenech, které se v dopravě a logistice používá stále častěji a brzy se stane neodmyslitelnou součástí každodenní slovní zásoby i firemní praxe. Řeč je o „digitalizaci", která nezadržitelně postupuje. Firmy musí již nyní ... další

Digitální transformace se zdá být nezadržitelná. Co ale vlastně znamená pro firmy a jaké šance a jaká rizika přináší? Marcel Frings, zástupce firmy TimoCom, a Marcel Milbrandt od poskytovatele cloudových služeb CenterDevice se na toto téma podívali společně.

... další

Erkrath, 12.09.2016 – Tři roky po rozšíření plánování tras a kalkulace výdajů o aplikaci pro sledování vozidel zapojil TimoCom do této aplikace 200. poskytovatele telematických služeb - firmu Webbase. Poskytovatel IT řešení tak udělal další velký krok směrem ... další

Dopravní lexikon – Odpovědi ohledně tématu dopravy

Souhlasím s používáním cookies na této stránce pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely analýzy.