TimoCom Logo

Ve Vašem prohlížeči není aktivní JavaScript.

Rozsah funkcí těchto webových stránek je tímto omezen. Abyste mohli využívat všechny funkce v plném rozsahu, aktivujte v nastavení svého prohlížeče JavaScript.
TimoCom – Lídr mezi burzami nákladů a volných vozů v Evropě

Hýbeme Evropou!TimoCom – Spojujeme přepravy a volné vozy!

Stejně jako řada jiných úspěšných projektů, začíná i tento chybějícím řešením. V dubnu 1997 hledal speditér Jens Thiermann celoevropskou platformu pro přepravní zakázky. To, co našel, ale neodpovídalo jeho požadavkům. Rozhodl se tedy, že se do toho pustí sám! Tak byla založena TimoCom Soft- und Hardware GmbH a po večerech a o víkendech se začalo s vývojem vlastní burzy nákladů a volných vozů.

Z odvážného start-upu je dnes jeden z nejúspěšnějších středně velkých IT specialistů na evropskou dopravu a logistiku. Firma provozuje největší evropskou dopravní platformu TimoCom, na které je uveřejňováno až 500.000 mezinárodních nabídek přeprav a volných vozů denně. Platforma je logistická síť čítající více než 36.000 prověřených firem.

Díky své specializaci a mezinárodnímu charakteru této IT společnosti pracuje dnes v její centrále v Erkrathu nedaleko Düsseldorfu a v zastoupeních v Polsku, Česku a Maďarsku více než 400 zaměstnanců 24 národností. Společnost řídí její zakladatel společně se svým synem Timem Thiermannem. Díky tomu se ve vedení společnosti prolínají dlouholeté zkušenosti a nové perspektivy. Společně se již mohou ohlédnout za mnoha firemními milníky.

Souhlasím s používáním cookies na této stránce pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely analýzy.