TIMOCOM Augmented Logistics

Nová podoba značky TIMOCOM

Odvětví logistiky prochází obdobím proměny. Stejně tak i TIMOCOM. Máme novou vizi a stanovili jsme si ji pro naši budoucnost i pro budoucnost celého oboru. Toto nové strategické zaměření chceme promítnout také do nového firemního designu.

Co by Vás mohlo zajímat?

Změní se logo, motto a také označení dopravní platforma. Ponecháme si však naši modrou barvu.
Odvětví logistiky prochází proměnou a stejně tak i TIMOCOM. Spojujeme zadavatele a dodavatele, stroje a systémy, data a přidané hodnoty. Integrujeme se do procesů našich zákazníků od navázání až po realizaci obchodu. Komunikujeme s našimi uživateli, abychom se stále zlepšovali. To vše a mnohem více reprezentuje nové logo TIMOCOM.
Nové logo představíme během naší prezentace na veletrhu IAA 2018 v Hannoveru dne 20.9. Pak bude ještě chvíli trvat, než všechno změníme. Může se tedy stát, že se během tohoto období ještě tu a tam setkáte s naším starým logem.
Naším posláním je utvářet logistiku tak, aby byla chytrá, jednoduchá a bezpečná. A přesně to ve zkratce vyjadřuje naše heslo „Augmented Logistics“. Anglické slovo „augmented“ znamená rozšířený, vylepšený, posílený a zvýšený. Proto se perfektně hodí k tomu, co děláme. S každým dalším vylepšením funkcí TIMOCOM je totiž pracovní den našich uživatelů chytřejší, bezpečnější a jednodušší. Díky tomu rozšiřujeme a zlepšujeme možnosti našich zákazníků - a tím celé logistiky - jak být ještě úspěšnější. Augmented Logistics je tedy ve zkratce rozšíření logistiky o chytrá, bezpečná a jednoduchá řešení každodenních výzev zákazníků TIMOCOM.
Jsme hrdí na to, že našim zákazníkům budeme i v budoucnu nabízet všechny výhody největší burzy nákladů v Evropě. Zároveň je však TIMOCOM již dlouho mnohem více, než jen burza nákladů nebo platforma, která se zaměřuje čistě na přepravy. TIMOCOM je síť více než 45.000 prověřených firem a nabízí mnoho nejrůznějších aplikací, služeb a rozhraní. Tyto jednotlivé součásti jsou vzájemně tak propojeny, že systematicky spolupracují. A toto nyní promítáme také do naší komunikace a děláme další logický krok. TIMOCOM je první Smart Logistics System (Chytrý logistický systém) v Evropě.
Ne. Na stávajících smlouvách a dohodách se nic nemění. Stejné zůstanou i komunikační kanály a Váš přístup k TIMOCOM.
Ano. TimoCom Soft- und Hardware GmbH se nyní bude jmenovat TIMOCOM GmbH, právní forma tedy zůstane zachována. Zároveň se také mění adresa na Timocom Platz 1, 40699 Erkrath.

Nenašli jste odpověď na Vaše otázky? V tom případě se obraťte na naše tiskové oddělení.

presse@timocom.com

Nahoru