skip navigation
23.10.2019

Nová pobočka ve Vratislavi: TIMOCOM posiluje svůj mezinárodní charakter a strategicky posiluje své zastoupení v Polsku

TIMOCOM posiluje své mezinárodní postavení

TIMOCOM-Wroclaw-Breslau
Erkrath/Vratislav, 23.10.2019 - IT a datový specialista TIMOCOM z Erkrathu v Německu rozšiřuje své mezinárodní zastoupení. Firma posiluje svou přítomnost na polském trhu o další pobočku ve Vratislavi. Toto nové strategické rozhodnutí a s tím spojené posilování aktivit firmy v Polsku přinese výhody jak dopravcům a spedicím, tak i zákazníkům z oblasti průmyslu a obchodu.
„Polsko je pro nás důležitým trhem pro digitální transformaci logistiky v Evropě díky velkému počtu dopravců a poskytovaných přepravních kapacit. Proto jsme vybudovali novou centrální pobočku ve Vratislavi“, říká Tim Thiermann, jednatel společnosti TIMOCOM.
sdílet na:

Nová centrální pobočka ve Vratislavi

„Polsko je pro nás důležitým trhem pro digitální transformaci logistiky v Evropě díky velkému počtu dopravců a poskytovaných přepravních kapacit. Proto jsme vybudovali novou centrální pobočku ve Vratislavi“, říká Tim Thiermann, jednatel společnosti TIMOCOM. „Naším strategickým cílem je přesvědčit ještě více zákazníků o našich aplikacích, o přidaných hodnotách vycházejících z našeho působení v oblasti rozhraní a získat je pro náš Smart Logistics System.“ Prostřednictvím systému pro chytrou logistiku od TIMOCOM je propojeno již více než 43.000 firem, které zde denně nabízí až 750.000 mezinárodních nabídek přeprav a volných vozů.

 

TIMOCOM optimalizuje firemní strukturu v Polsku - chce být blíže svým zákazníkům

Z nové, moderní pobočky ve Vratislavi se budou zaměstnanci celoevropského poskytovatele IT řešení pro logistiku moci věnovat polskému trhu v mnohem větší míře. Dosavadní pobočka v Pile bude integrována do nové struktury a díky pobočce ve Vratislavi bude přítomnost firmy na polském trhu masivně posílena. „V Polsku máme dobrý a angažovaný tým, s nímž chceme také v budoucnosti posilovat digitalizaci logistiky v Evropě a pečovat o naše polské zákazníky“, říká Tim Thiermann. „Náš tým budeme dále rozšiřovat a hledáme motivované zaměstnance, kteří na pobočce ve Vratislavi nabídnou našim zákazníkům ještě kvalitnější servis.“ Aktuálně pracuje pro TIMOCOM v Polsku zhruba 50 zaměstnanců. IT firma plánuje, že do roku 2021 posílí tým až na 115 kolegyň a kolegů a bude investovat dalších cca 10 mil. euro. Společně se svými zákazníky pracuje TIMOCOM od roku 1997 na tom, aby dále rozvíjel vizi světa bez logistických výzev - a to v rámci celé Evropy i za jejími hranicemi.


Picture source: dudlajzov – stock-adobe
Nahoru