Dopravní lexikon

Dopravní lexikon

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P S T U Ú V Z

Přeprava sypkých hmot

Jako sypké hmoty označujeme kusové nebo zrnité materiály. Ty jsou dopravovány speciálními přepravními prostředky, jako jsou např. nákladní vozy typu silo, nákladní vagony se sily či sedlové návěsy s posuvným dnem. Někdy jsou sypké hmoty přepravovány ve velkých pytlích zvaných bigbags.

Vždy v obraze

Zde se můžete přihlásit k bezplatnému odběru TIMOCOM novinek.

Přihlášení k odběru novinek

Chybí ještě některé důležité informace. Vyplňte prosím označená pole a dbejte na jejich správnost. Poté se automaticky spustí stahování.

Vyplňte prosím označená pole a dbejte na jejich správnost.

Všechna pole označená '*' jsou povinná a musí být vyplněna.

Odesláním registračního formuláře (stisknutím tlačítka „Zaregistrovat se“) potvrzujete svůj souhlas s našimi směrnicemi na ochranu údajů.

Přihlášení k odběru novinek:


Vaše osobní údaje (e-mailová adresa, jméno a příjmení) budou pro zasílání informací od TIMOCOM GmbH předány do databáze SC-Networks GmbH (registrační soud: Okresní soud Mnichov, registrační číslo: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2 v 82319 Starnberg. SC-Networks GmbH se řídí Spolkovým zákonem o ochraně údajů, jakož i pokyny TIMOCOM GmbH.

nahoru

Souhlasím s používáním cookies na této stránce pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely analýzy. Více informací