6 důvodů, proč se zapojit do burzy nákladů TIMOCOM

Široká nabídka

V naší rozsáhlé databance nákladů a volných vozů vždy zaručeně najdete nabídku přepravy nebo nákladní prostor, který vyhovuje Vašim potřebám. Vybírejte z více než 1 milionu inzercí od 55.000 zákazníků z celé Evropy a zlepšete svůj supply chain management.

Snadné používání

Díky uživatelsky přívětivému prostředí - také na chytrém telefonu nebo tabletu - je publikování a vyhledávání nabídek v databázi volných nákladů rychlé, přehledné a jednoduché. TIMOCOM Marketplace je intuitivní a pro jeho používání není potřeba složité školení. Při potížích je Vám k dispozici zákaznický servis ve Vašem mateřském jazyce.

Bezpečnost na prvním místě

Všechny firmy zaregistrované v síti TIMOCOM musí projít bezpečnostní kontrolou. Burza nákladů a volných vozů tak zprostředkovává spolehlivé, ověřené firmy. Nemusíte se bát propojení s menší firmou, o které jste nikdy neslyšeli, či s obchodníkem ze vzdálené země.

Pomoc při řešení problému LTL/Less than Truck Load

Majitelé nákladních vozidel a přepravních společností naleznou v burze nákladů širokou škálu možností. Mohou tak vyřešit otázku, jak v dodavatelském řetězci nejezdit s polovičním vytížením či naprázdno, a zefektivnit obecně supply chain management.

Ekologie a efektivita

Používání aplikací Přepravy a Volné vozy od TIMOCOM Vám pomůže podílet se na lepším přístupu k životnímu prostředí prostřednictvím snížení objemu emisí CO2 na ujetý kilometr o 20 %. Zároveň pomáhá zvýšit celkovou efektivitu využití vozového parku až o 30 %.

Rozšíření Vašeho dosahu

Registrací v TIMOCOM získáte přístup k více než 55.000 obchodních partnerů z celé Evropy. Silný logistický a dodavatelský řetězec tak pomůže výrazně podpořit Vaše zisky.

Hlavní funkce databanky nákladů a volných vozů

Můžete profitovat z výhod celoevropské veřejné burzy nebo se spolehnout na okruh prověřených obchodních partnerů a nechat si vytvořit nadstavbu v podobě vlastní uzavřené burzy nákladů. Obě tyto varianty lze také kombinovat a těžit tak z předností každé z nich.

Vyhledávání přeprav a volných vozů

Vyhněte se obtížím způsobeným nedostatkem dodavatelů. V databázi naleznete denně až 1 milion nabídek přeprav a volných vozů od více než 156.000 uživatelů z celé Evropy.

Používejte užitečné funkce, včetně několika paralelních vyhledávání najednou, filtrů nebo upozornění na nové nabídky podle kritérií. Zajistěte si zajímavé přepravy a volné vozy snáze pomocí cenových nabídek.

Vyhledávání přeprav a volných vozů
Nová nabídka přepravy

Nabídka přepravy

V aplikaci Přepravy stačí zadat co nejpřesnější detaily Vašeho nákladu, místa nakládky a cílové destinace. Uživatelé nabízející nákladní dopravu si podle jednotlivých kritérií Vaši nabídku snadněji vyhledají. Rychlejší první kontakt umožňuje také funkce cenových nabídek ke konkrétní přepravě přímo v aplikaci.

Pro zjednodušení procesu vytváření nabídek jsou pro opětovné zadání k dispozici předlohy.

Výběr nabídky

Veškeré nabídky jsou v rámci databanky nákladů a volných vozů přehledně zobrazeny.

V detailním náhledu naleznete všechny podrobné informace o vybrané nabídce. Zadavatelé se tak mohou s poskytovateli služeb spojit jednoduše kliknutím na vybranou zakázku a zobrazením kontaktních údajů.

Výběr nabídky
Nová nabídka vozu

Zadávání vlastních vozidel

Tato funkce Vám jako dodavateli umožňuje zveřejňovat a spravovat nabídky vlastních kapacit a propojit se s tisíci firmami po celé Evropě, které také řeší, jak zefektivnit logistický řetězec.

Zákazníci Vaši nabídku na burze přepravy uvidí ihned a můžou Vás jedním kliknutím přímo kontaktovat. K opětovnému zadání si můžete vytvořit předlohy.

Uzavřená burza nákladů

Naše síť TIMOCOM se rozrůstá a přináší množství nabídek přeprav a volných vozů od potenciálních obchodních partnerů. Dáváte přednost exkluzivní a bezpečnější formě? Zveřejňujte své nabídky v preferované a Vámi navolené partnerské síti. Vaše nabídka přepravy bude viditelná pouze pro tuto skupinu. V případě potřeby může být nabídka umístěna po uplynutí předem stanovené doby také do veřejné části burzy nákladů od TIMOCOM.

Uzavřená burza nákladů

Posuňte Váš byznys na vyšší level díky burze přepravy

Výhody pro dopravce:

TIMOCOM Burza nákladů, přepravní společnosti

  • Díky našemu Marketplace obdržíte platbu krátce po dokončení zakázky.
  • Každý den najdete více než 1 milion nabídek přeprav a volných vozů z celé Evropy.
  • S pomocí TIMOCOM se vyhnete jízdám naprázdno a zvýšíte vytížení svého vozového parku.
  • Rozšiřte svou síť a najděte nové obchodní partnery z našich ověřených firem.

Výhody pro výrobce a speditérské firmy:

TIMOCOM-Burza nákladů-výrobci a spedice

 

  • Zapojení do TIMOCOM Marketplace Vám zjednoduší práci a přinese mnoho vylepšení

  • Snadné a rychlé zveřejnění nabídky

  • Integrace do vlastního systému TMS prostřednictvím rozhraní

  • Spolupráce s více jak 55.000 ověřených firem

  • Nejlepší logistická řešení přímo na míru Vašim potřebám

Výběr společností, které se v TIMOCOM Marketplace doposud zaregistrovaly:

Klient TIMOCOM - Zalando
Klient TIMOCOM - Lekkerland
Klient TIMOCOM - Wemas
Klient TIMOCOM - Aurora
Klient TIMOCOM - Glass AG
Klient TIMOCOM - Linnenbecker

Jste připraveni připojit se k více než 55.000 podniků, které již využívají největší burzu nákladů v Evropě?

Registrovat se

Nevíte, kde začít? Obraťte se na náš tým. Rádi Vám poradíme a pomůžeme zefektivnit Váš byznys.

Nahoru