Hermes Forwards Srl.

Hermes Forwards Srl. je dopravní a spediční společnost, která podniká v Rumunsku. Tým čítající 20 osob má bohaté a uznávané zkušenosti na rumunském a evropském spedičním trhu. Firma je dostupná po celém Rumunsku, pobočky má v Bukurešti, Témešváru, Deve, Satu Mare, resp. v Miercurea Ciuc. Síť jejich speditérů je zárukou propracované, spolehlivé a uznávané kvality. Její flotila, která je dostupná každý den, zahrnuje více než 2.000 nákladních vozidel. Mezi její partnery patří mezinárodní firmy, menší a střední firmy z celé Evropy.

TC: Můžete nám zmínit nějaký případ, kdy se podařilo obchodní problém úspěšně vyřešit především díky procesní pomoci služby Mezinárodní inkaso TIMOCOM?

Csaba Török: Můžeme mluvit o mnoha úspěšných případech, úspěšnost činí přesně 93,75 %. Měli jsme mnoho případů, kde se nám s Vaší pomocí podařilo vymoci částky přes 10.000 euro. Během společné práce se moji kolegové naučili s Vašimi zaměstnanci spolupracovat – a díky tomu lze jednotlivé sporné případy uzavřít ještě efektivněji a rychleji. Požadovanou částku pochopitelně nedostaneme vždy najednou, někdy se podaří získat jen části, ale i to považujeme za úspěch.

TC: Kdy dospějete k rozhodnutí, že je některá sporná otázka nad Vaše vlastní síly a kapacity a že ji musíte předat Mezinárodnímu inkasu TIMOCOM?

Csaba Török: Oddělení mezinárodní inkasní služby předáme případ vždy, když je splatnost delší než 30 dní a my nemáme žádné informace o platbě. Služeb inkasa využíváme zejména v případě zahraničních partnerů, neboť mezinárodní tým dokáže v jiných zemích zasáhnout účinněji. Rychlý a efektivní proces, transparentní, konkrétní a rychlá komunikace ohledně různých záležitostí jsou také velkým plusem.

Nahoru