skip navigation

Přehled všech novinek

Aktuální tiskové zprávy

Přes milion nabídek přeprav a volných vozů v jeden den
15.01.2021

1 milion nabídek v jediný den: Burza nákladů od TIMOCOM znovu dosáhla rekordní hodnoty

Erkrath, 22.12.2020 – 15. prosince 2020 byl ve Smart Logistics System od TIMOCOM uveřejněn jeden milion nabídek přeprav a volných vozů. Tato hodnota je nejvyšší hodnotou nejen krátce před začátkem nového lockdownu. Tolik nabídek v burze nákladů dosud nikdy uveřejněno nebylo.

Přečíst příspěvek >
Nabídky přeprav v Evropě
27.10.2020

Dopravní barometr od TIMOCOM: 10milionová hranice prolomena

Erkrath, 20.10.2020 – Evropská nákladní silniční doprava v období od června do září tohoto roku výrazně posílila. Nabídky přeprav, které ve třetím čtvrtletí roku 2020 zaznamenal dopravní barometr od TIMOCOM, vyrovnaly velmi slabé druhé čtvrtletí aktuálního roku způsobené pandemií koronaviru. A čísla dokonce překročila hodnoty ze stejného období roku 2019 v každém měsíci.

Přečíst příspěvek >
Dopravní barometr TIMOCOM vykazuje v prvním kvartálu 2020 značné výkyvy na dopravním trhu.
26.04.2020

Dopravní barometr TIMOCOM: Evropský dopravní trh se zmítá pod náporem korony

Erkrath, 26. dubna 2020 - Nejistota v průběhu koronakrize vedla v březnu na evropském dopravním trhu k prudkému nárůstu nabídek přeprav. „Mnoho společností předsunulo termíny objednávek s ohledem na uzavření hranic a jiná omezení kvůli koroně", uvedl Tilman Fecke, Business Analyst TIMOCOM, který komentoval neobvykle vysoký nárůst nabídek přeprav, které byly zveřejněny do poloviny března v největší evropské burze nákladů.

Přečíst příspěvek >

Aktuální zprávy z oboru

19.03.2020

Bezplatný přechod na užívání TIMOCOM v rámci home office

Erkrath, 18.03.2020 – Koronavirus má již nyní velký vliv na zaběhlé firemní procesy, veřejný život a ekonomiku. V mnoha zemích se již několik týdnů nakupuje do zásob.

Velká důležitost je proto aktuálně přikládána udržení dodavatelského řetězce, aby mohly nadále probíhat nezbytné výrobní procesy, byly doplňovány skladové zásoby, výrobky a zboží dodávány do jednotlivých prodejen a zůstaly tak stále přístupné spotřebiteli. Takto vypadají aktuální logistické výzvy, které mají v aktuální situaci zvládnout zabezpečit zásobování obyvatelstva.

Přečíst příspěvek >
17.03.2020

„Naše flexibilita se nyní stává důležitým faktorem bezpečnosti“

Erkrath, 16.03.2020 – Šíření koronaviru se stává zátěžovým testem, který má dopady i do oblasti logistiky. TIMOCOM včas přijal nezbytná opatření, která slouží k ochraně zdraví zaměstnankyň a zaměstnanců společnosti a k zajištění provozuschopnosti. To znamená, že TIMOCOM vyvíjí maximální úsilí, aby zabezpečil stabilitu a provoz jak společnosti samotné, tak i systému pro chytrou logistiku včetně burzy nákladů.

Přečíst příspěvek >
04.03.2020

Koronavirus: Jak postupovat u přepravních objednávek z a do Itálie?

Erkrath, 27. 2. 2020 – Koronavirus již pronikl i do Evropy. Nárůst nákazy virem SARS-CoV-2 /COVID19 je v současnosti zaznamenáván zejména v Itálii. Na co by měli dbát zasilatelé, speditéři a dopravci u přepravních objednávek z a do postižených regionů a jak nejlépe postupovat se dozvíte zde*.

Přečíst příspěvek >

Média

Mediatéka TIMOCOM je Vám k dispozici jako vizuální podpora textů. Do 6 kategorií „Firemní tiskoviny“ (Business materials), „Grafiky“ (Imagery), „Propagační písemnosti“ (Brochures), „Logo“ (Logos), „Fotogalerie“ (Picture gallery) a „Systém/služby“ (System/Services) jsme pro Vás přichystali obrázky a dokumenty ke stažení. Další možnosti filtrování, např. dle jazyka, Vám umožňují intuitivní ovládání naší mediatéky.

Otevřít mediatéku

Kontakt pro tisk

TIMOCOM GmbH
Kontakt pro tisk
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+420 412 430 613

+420 412 430 601

presse@timocom.com

Nahoru