Zprávy 29.06.2020

Z kamioňáka YouTuberem – Gugýto za volantem

Proč vlastně Gugýto? Má přezdívka vznikla asi ve třetí třídě. Do té doby se mi říkalo všelijak, ale přezdívku jsem žádnou neměl. Volávali na mě: prase, špeku a podobně. Až jednou došel spolužák a začal mě říkat GUGO. To se ve třídě chytlo a takhle mě všichni od té doby oslovovali a někteří dodnes – hlavně u nás v malém městě. Od mých 18 let jsem začal jezdit do Brna na večírky a tam mi jedna kámoška začala říkat GUGYTO. Tahle přezdívka se mi zalíbila a když jsem zakládal svoji Facebook stránku, tak jsem tu přezdívku do ní použil čili Gugýto za volantem. A tímhle se to rozšířilo do světa a říkají mě tak všichni. Popravdě, málo kdo už mi řekne Martine, a mě to vůbec nevadí :-).

Barometr dopravního trhu

Poslední změna:

Přihlášení k odběru novinek

Vyplňte prosím označená pole a dbejte na jejich správnost.

Všechna pole označená '*' jsou povinná a musí být vyplněna.

Odesláním své registrace potvrzujete, že souhlasíte s našimi směrnicemi na ochranu údajů..

Přihlášení k odběru novinek:


Vaše osobní údaje (e-mailová adresa, jméno a příjmení) budou pro zasílání informací od TIMOCOM GmbH předány do databáze SC-Networks GmbH (registrační soud: Okresní soud Mnichov, registrační číslo: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2 v 82319 Starnberg. SC-Networks GmbH se řídí Spolkovým zákonem o ochraně údajů, jakož i pokyny TIMOCOM GmbH.

nahoru

Souhlasím s používáním cookies na této stránce pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely analýzy. Více informací