MEM BAU Srl.

Společnost MEM BAU Srl. byla založena v roce 2005 jako rodinná firma. Dnes je již jedním z nejdůležitějších aktérů na rumunském trhu. Jako značkový prodejce velkých výrobců stavebnin nabízí více než 10.000 druhů zboží.

V roce 2013 uvedla firma do života novou divizi – MEM BAU Express, která je díky svému vynikajícímu týmu odborníků velmi dynamicky se rozvíjející spediční firmou. Hlavní náplní činnosti je zahraniční a domácí spedice, jejíž kvalita a vysoký výkon je garantován trvale rozšiřovanou vlastní flotilou vozidel.

Manažerky logistiky Kitti Hatvani jsme se zeptali na naši službu Mezinárodní inkaso TIMOCOM.

TC: Jak dlouho již využíváte naši inkasní službu?

HK: O inkasní službě jsme se dozvěděli již v roce 2013 při uzavření smlouvy. Po půl roce jsme se na inkasní oddělení TIMOCOM obrátili s konkrétním případem a výsledkem bylo úspěšné vymáhání nedoplatku. Existuje více firem, ze kterých lze peníze za přepravu vymoci pouze tímto způsobem, my s nimi ale přesto spolupracujeme, protože víme, že své závazky každopádně zaplatí.

TC: Můžete nám říci o velkých případech, nebo máte přímo nějaký konkrétní úspěšný případ?

HK: Pro nás je každá pohledávka, kterou vymůžeme s pomocí mezinárodní inkasní služby úspěchem. Vyzdvihnout bych chtěla jeden případ, který mohu uvést jako částečný úspěch, protože smlouva s příslušným partnerem byla vypovězena ještě před vymožením celé pohledávky, přesto se nám během 2 měsíců s Vaší pomocí podařilo získat 65 % celé částky, tedy více než 6.000 euro.

TC: Jaké zkušenosti máte s naší službou?

HK: Objednávka přepravy, za kterou pak nedostaneme zaplaceno, je bezcenná. Proto je velmi důležité, že námi používaný systém má oddělení, které vymáhání nezaplacených částek usnadňuje. Naše firma je se službou Mezinárodní inkaso od TIMOCOM naprosto spokojená a zákazníkům TIMOCOM ji mohu jen doporučit! Dává firmám určitý pocit jistoty. Firmy ví, že jsou v dobrých rukou.

Nahoru