Stručně a jednoduše můžete koncipovat i Vaše procesy v dopravě a logistice. Ať je to sjednání přepravy, její realizace nebo správa objednávek, ve Smart Logistics System od TIMOCOM naleznete vhodné použití pro Vaše potřeby a úroveň digitalizace.

Internetová burza nákladů

Internetová čili online burza nákladů je prostředek pro optimalizaci dopravy. U jednoduše koncipovaných systémů jsou na webu uveřejňovány bezplatné inzeráty, v nichž jsou uváděny konkrétní přepravní zakázky. Portál je pak většinou financován ziskem z reklamy. Kromě toho existují také zpoplatněné burzy nákladů a volných vozů s výrazně vyšším počtem nabídek a uživatelsky přívětivými funkcemi a službami. Uživatelé jsou ověřováni a obdrží bezpečnostní klíč nebo vlastní heslo pro přihlašování, provozovateli softwaru pak platí za každou vloženou nabídku či poptávku, případně hradí měsíční paušální částku.

Viz také:

  • Burzynákladů

    Burzy nákladů jsou virtuální tržiště převážně pro speditéry a dopravce. Uživatelé burzy zde mohou nabízet své náklady, pro které dosud nemají zajištěnu přepravu.

Staňte se znalcem v oboru

Nechte si pravidelně zasílat relevantní články, důležité odborné příspěvky a exkluzivní zprávy pro uživatele!


Přihlášení k odběru novinek

Nahoru