Máme digitální řešení pro Vaše poptávky po dopravě

Vytvářejte poptávky po dopravě se všemi informacemi o Vašem nákladu a získávejte tak cenové nabídky až od 50 Vašich obchodních kontaktů, které si sami aktivně vyberete.

Novinka: S pomocí rozfázovaného okruhu příjemců nyní můžete sami stanovit různé skupiny příjemců, kteří budou postupně informováni podle Vámi stanoveného časového plánu. Na závěr můžete Vaši nabídku přepravy nechat automaticky zveřejnit také v chytré aplikaci Přepravy, nabídku tak uvidí všichni uživatelé systému TIMOCOM. 

Obdržené cenové nabídky můžete následně porovnat a kliknutím vybrat vhodného dodavatele. Tímto kliknutím zašlete všem ostatním dodavatelům odmítnutí a Vaši poptávku lze automaticky přeměnit na objednávku přepravy, která obsahuje informace z Vaší poptávky a kterou zašlete svému dodavateli v systému TIMOCOM.

Poté, co vybraný dodavatel objednávku definitivně potvrdí, vznikne oboustranně právně závazný smluvní dokument. Následně spravujte Vaše objednávky přeprav digitálně a mějte tak vždy naprostý přehled.

Vyřizujte poptávky s Vašimi obchodními partnery přímo v systému TIMOCOM a tam je centrálně spravujte.

Chcete využívat Poptávky? Rádi Vám pomůžeme.

Kontaktujte nás nyní!

+420 412 430 430

Vaše výhody:

Poptávky po dopravě v příslušném jazyce

Předlohy pro opakující se poptávky a možnost jejich opětovného použití

Přehledné statistiky pro budoucí obchodní rozhodování

E-mailová oznámení o příchozích poptávkách

Snadné vyřizování poptávek digitálně

Přehledně strukturovaná maska Vám umožňuje rychle a pohodlně zadávat všechny relevantní údaje a informace k poptávce po dopravě.

Snadné vyřizování poptávek digitálně

Poptávejte dodavatele chytře

Ušetřete čas tím, že poptáte až 50 Vámi preferovaných dodavatelů současně, z nichž jste předem sestavili okruh příjemců.

Ušetříte čas tím, že současně poptáte až 50 Vámi preferovaných dodavatelů

Mějte stále přehled

Jakmile poptávku odešlete Vámi vybraným obchodním partnerům, automaticky se přesune do složky „Probíhající“. Tam se zobrazují všechny Vaše aktuálně probíhající poptávky.

Srovnáte cenové nabídky a jediným kliknutím vyberete vhodného dodavatele

Jednoduše se informujte

Jak přesně funguje digitální vyřizování objednávky, Vám vysvětlíme jednoduše na našem servisním blogu TIMOCOM Update Pool. Můžete se do něj podívat i tehdy, když se chcete znovu informovat o dalších funkcích Vašeho systému pro chytrou logistiku.

Vše jednoduše na jednom místě

Optimalizujte Vaše obchodní procesy díky elektronickým poptávkám na dopravu!

Pokud směřujete poptávky na více obchodních partnerů současně, získáte jako příkazce informace k dispozicím a cenovým nabídkám rychleji.

Tím, že podáte cenové nabídky k příchozím poptávkám, můžete jako dopravce zvýšit svůj obrat. Zvýšíte tak Vaše šance na další lukrativní obchody.

Hosted in Germany - bezpečnost dat u TIMOCOM

S Vašimi daty zacházíme mimořádně opatrně! Proto má TIMOCOM značku kvality „Hosted in Germany". Data našich uživatelů jsou hostována v Německu, a proto se řídí německým právem - a především německým právem na ochranu údajů, které patří mezi nejpřísnější v Evropě.

Vyzkoušejte nyní systém od TIMOCOM.

Nyní vyzkoušet zdarma

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme:

+420 412 430 430

nahoru

Souhlasím s používáním cookies na této stránce pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely analýzy. Více informací