skip navigation

Lídr na trhu mezi burzami nákladů a volných vozů

S burzou nákladů TIMOCOM obchodujete rychle a efektivně na trhu krátkodobých přeprav. Ať jste dopravce nebo zasilatel, zde naleznete obchodního partnera, kterého hledáte. Vaše výhody: Získáte nové obchodní příležitosti, zvýšíte obrat a budete mít méně jízd naprázdno. Využijte také naše speciální nabídky pro kurýrní a expresní balíkové služby (KEP) nebo vyhledejte prostřednictvím mobilního zařízení přepravu či volný vůz v naší aplikaci dopravního barometru.

Nalezněte přepravu snadno

V burze nákladů je každý den zveřejněno až 750.000 mezinárodních nabídek volných vozů a přeprav od aktuálně více než 135.000 uživatelů z celé Evropy. Každý si zde vybere. Ať dopravce, spedice nebo výrobní či obchodní firma.

Burza nákladů - Nalezněte přepravu snadno

Nabídněte rychle volný vůz

Pomocí pohodlného zadávání volných vozů můžete jako dodavatel zveřejňovat nabídky volných vozů s informacemi o typu vozidla, objemu/hmotnosti, datu, aktuální a cílové pozici vozidla. Tak se vyhnete jak jízdám naprázdno, tak i zbytečným výdajům. Potenciální zadavatelé se s Vámi spojí kliknutím na Vaši nabídku.

Burza nákladů - Nabídněte rychle volný vůz

Nabízejte přepravy chytře

V záložkách "Přepravy - zadání" a "Přepravy - přehled" můžete zadávat, ale i vyhledávat všechny druhy přeprav. Jako příkazce popište Vaši zásilku co nejpodrobněji - uveďte velikost, druh, hmotnost, výchozí a cílové místo/ nakládky a vykládky. Pomůžete tak těm, kdo přepravy hledají, aby přesně zjistili, co potřebujete, a rychleji Vás kontaktovali.

Nabízejte přepravy chytře

Vybírejte přepravy s jistotou

V detailním náhledu nabídky přepravy naleznete další informace o vybrané přepravě. Dodavatelé po kliknutí na Vaši nabídku vidí také Vaše kontaktní údaje a mohou Vás tedy přímo kontaktovat jako potenciálního obchodního partnera.

Vybírejte přepravy s jistotou

Vyzkoušejte nyní systém od TIMOCOM.

Nyní vyzkoušet zdarma

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme:

+420 412 430 430

Vyhledávání přeprav a volných vozů

Až 750.000 mezinárodních nabídek denně. Dejte svému podnikání nový rozměr.

Výpis z nabídek přeprav z/do CZ

Z

Do

délka

Váha

Nástavba

Poslední změna 2021-03-06 02:15 SEČ

Uzavřená skupina uživatelů (USU)

Firmy a svazy mají v burze nákladů a volných vozů možnost vytvářet uzavřené skupiny uživatelů. Tyto skupiny fungují jako určitý druh logistické sítě v rámci burzy nákladů a současně jsou lukrativními firemními sítěmi.

Členové skupiny své nabídky volných vozů a přeprav uveřejní nejprve exkluzivně v uzavřené skupině, teprve poté se nabídka zobrazí ve veřejné burze nákladů. Členové USU tak získávají informační a časový náskok před ostatními firmami a rychleji naleznou vhodné nabídky.

Vezměte Váš úspěch do svých rukou. Celý TIMOCOM dostupný přes mobilní aplikaci!

Aplikace pro tablety a chytré telefony. Obsluhujte celý TIMOCOM mobilně

Ocenění

Srpen 2019 - Burza nákladů a volných vozů TIMOCOM, která je lídrem na evropském trhu, byla oceněna značkou kvality od BME v kategorii „Transporteinkauf“ (Nákup přepravních kapacit).

Značka kvality: BMEnet ocenil burzu nákladů TIMOCOM značkou kvality „Transporteinkauf“ (Nákup přepravních kapacit)
Nahoru