3 důvody, proč Vám přijde vhod nabídka přepravy přes TIMOCOM Marketplace

V době vysoké produkce zboží jsou firmy závislé na větším počtu dodavatelů přepravních služeb než obvykle. Pokud pak pravidelní poskytovatelé služeb nečekaně odpadnou, je často obtížné dodat zboží zákazníkům včas. A právě proto je okamžitá nabídka dopravy tak důležitá. Na burze přepravy TIMOCOM se na základě poptávky nebo nabídky velice snadno propojíte s novými obchodními partnery a transakce pak mohou probíhat napřímo mezi Vámi jakožto smluvními partnery.

Jednoduché a uživatelsky přívětivé prostředí pro všechny. Zadání nabídky přepravy nebo volného místa v kamionu do TIMOCOM Marketplace je snadné a jeho funkce a rozhraní jsou neustále vylepšovány. Jednotlivé nabídky nákladů a kamionů jsou zveřejňovány okamžitě.

Díky široké síti našich zákazníků je snadné najít nabídky jak pro přepravní společnosti, které se chtějí vyhnout nevyužitým nákladním prostorům, tak pro výrobce a obchodníky, kteří potřebují doručit své zboží. Do sítě je momentálně zaregistrováno více než 156.000 lidí ze 46 evropských zemí a jejich počet neustále stoupá.

Propojení řidičů, přepravních společností, výrobců a speditérů

Řešení neúplného využití nákladního prostoru (LTL/Less than Truck Load)

V TIMOCOM Marketplace je každý den k dispozici až 1 milion nabídek přeprav a volných vozů od více než 55.000 zákazníků. Díky těmto možnostem můžete lépe plánovat své cesty, plně využít nákladní kapacity a vyhnout se tak jízdám s neúplným využitím nákladního prostoru.

LTL
Specifická nákladní vozidla

Nákladní vozidla pro přesně takový typ nákladu, který nabízíte

V rozsáhlé síti TIMOCOM, burze nákladní přepravy, najdete všechny druhy nákladních vozidel, která splní Vaše specifické požadavky, ať už jste výrobce potravin nebo podnikáte v chemickém průmyslu či dřevařství. Díky funkci vícenásobného vyhledávání můžete provést několik vyhledávání současně a včas tak najít vhodného přepravce.

Spolehlivý systém plateb

Přenechte nám starosti o finance. Využijte naši službu pro rychlé získání peněz již krátce po dokončení přepravy a také užitečnou podporu při případném vymáhání plateb za nezaplacené faktury. Při jakýchkoliv potížích a dotazech je pro Vás samozřejmě k dispozici náš zákaznický servis, kde Vám rádi pomůžeme.

Spolehlivý systém plateb

Výběr společností, které se v TIMOCOM Marketplace doposud zaregistrovaly:

Klient TIMOCOM - Wemas
Klient TIMOCOM - Aurora
Klient TIMOCOM - Glass AG
Klient TIMOCOM - Lekkerland
Klient TIMOCOM - Linnenbecker
Klient TIMOCOM - Wemas
Klient TIMOCOM - Zalando

Jste připraveni připojit se k více než 55.000 podniků, které již využívají největší burzu nákladů v Evropě?

Registrovat se

Nevíte, kde začít? Obraťte se na náš tým. Rádi Vám poradíme a pomůžeme zefektivnit Váš byznys.

Nahoru