skip navigation

Máme digitální řešení pro Vaše poptávky po dopravě

Vytvářejte poptávky po dopravě se všemi informacemi o Vašem nákladu a získávejte tak cenové nabídky až od 50 Vašich obchodních kontaktů, které si sami aktivně vyberete.

Pomocí rozfázovaného okruhu příjemců můžete sami sestavit různé skupiny kontaktů. Ty budou následně postupně informovány podle Vámi stanoveného časového plánu. Na závěr můžete Vaši poptávku po dopravě nechat automaticky zveřejnit také v aplikaci Přepravy, nabídku tak uvidí všichni uživatelé systému od TIMOCOM.

Obdržené cenové nabídky můžete následně porovnat a kliknutím vybrat vhodného dodavatele. Tímto kliknutím zašlete všem ostatním dodavatelům odmítnutí a Vaši poptávku lze automaticky přeměnit na přepravní objednávku, která obsahuje informace z Vaší poptávky a kterou zašlete svému dodavateli v systému od TIMOCOM.

Poté, co vybraný dodavatel objednávku definitivně potvrdí, vznikne oboustranně právně závazný smluvní dokument. Následně spravujte Vaše zásilky digitálně a mějte tak vždy naprostý přehled.

Vyřizujte poptávky s Vašimi obchodními partnery přímo ve Smart Logistics System a tam je centrálně spravujte.

Chcete využívat Poptávky? Rádi Vám pomůžeme.

Kontaktujte nás!

+420 412 430 430

Vaše výhody:

Poptávky po dopravě v příslušném jazyce

Předlohy pro opakující se poptávky a možnost jejich opětovného použití

Přehledné statistiky pro budoucí obchodní rozhodování

E-mailová oznámení o příchozích poptávkách

Poptávejte dopravu digitálně

Přehledně strukturovaná maska Vám umožňuje rychle a pohodlně zadávat všechny relevantní údaje a informace k poptávce po dopravě.

Snadné vyřizování poptávek digitálně

Poptávejte vybrané dopravce

Ušetřete čas tím, že poptáte až 50 Vámi preferovaných dodavatelů současně, z nichž jste předem sestavili okruh příjemců.

Ušetříte čas tím, že současně poptáte až 50 Vámi preferovaných dodavatelů

Udržujte si přehled

Jakmile poptávku odešlete Vámi vybraným obchodním partnerům, automaticky se přesune do složky „Probíhající“. Tam se zobrazují všechny Vaše aktuálně probíhající poptávky.

Srovnáte cenové nabídky a jediným kliknutím vyberete vhodného dodavatele

Zjistěte detaily o aplikaci

Jak přesně funguje digitální vyřizování zakázky, Vám vysvětlíme jednoduše na našem servisním blogu TIMOCOM Update Pool. Můžete se do něj podívat i tehdy, když se chcete znovu přesně informovat o aplikacích ve Smart Logistics System.

Vše jednoduše na jednom místě

Co říkají naši zákazníci o aplikaci Poptávky

Dittrich Eiltransporte GmbH, Oliver Stiller

„Se systémem od TIMOCOM šetříme až 60 procent času při zadávání objednávek. Do formuláře můžeme vložit všechny údaje a odeslat. Nečekáme na e-maily s nějakými dopisními hlavičkami či potvrzeními o pojištění, ale rovnou všechno vyřizujeme online."

Oliver Stiller
Dittrich Eiltransporte GmbH
TIMOCOM ID 67066

Úspěšná realizace v praxi a video >
WEMAS Absperrtechnik GmbH, Stefan Watzlawek

„Zpracování a vytváření objednávek se výrazně zrychlilo. Obrovskou výhodou pro nás je, že v systému od TIMOCOM máme uloženy veškeré naše objednávky a pro auditory tak máme všechny údaje uložené na jednom centrálním místě."

Stefan Watzlawek
WEMAS Absperrtechnik GmbH
TIMOCOM ID 340064

Úspěšná realizace v praxi a video >

Optimalizujte Vaše obchodní procesy díky digitálním poptávkám po dopravě.

Pokud směřujete poptávky digitálně na více obchodních partnerů současně, získáte jako příkazce informace k dispozicím a cenovým nabídkám rychleji.

Tím, že podáte cenové nabídky k příchozím poptávkám, můžete jako dopravce zvýšit svůj obrat. Zvýšíte tak Vaše šance na další lukrativní obchody.

Hosted in Germany – bezpečnost dat u TIMOCOM

S Vašimi daty zacházíme mimořádně opatrně! Proto má TIMOCOM značku kvality „Hosted in Germany". Data našich uživatelů jsou hostována v Německu, a proto se řídí německým právem – a především německým právem na ochranu údajů, které patří mezi nejpřísnější v Evropě.

Používejte aplikaci Poptávky ve Smart Logistics System.

Vyzkoušet zdarma

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme:

+420 412 430 430

Nahoru