Máme Vaše obchodní partnery

Logistika žije díky propojení se správnými obchodními partnery. Proto v TIMOCOM Marketplace naleznete neutrální logistickou síť, která Vám umožní prvotřídně zpracovávat Vaše zakázky. Díky digitálnímu poskytování dokumentů (např. EU licence, živnostenského listu, pojištění atd.) se proces zjednodušuje a odpadá tak otravné zasílání přes e-mail a fax.

Poskytnout dokumenty

Mezi více než 55.000 prověřených firem z celé Evropy naleznete přesně ty obchodní partnery, které hledáte. S funkcí ukládání a stahování dokumentů můžete do vlastního firemního profilu uložit všechny často požadované dokumenty a poskytnout je ostatním uživatelům k nahlédnutí a ke stažení.

Profily firem - nalezněte jednoduše obchodního partnera
Profily firem - založit chytrý profil

Vytvořit profil

Využijte konkurenční výhody prostřednictvím smysluplného firemního profilu a přilákejte potenciální obchodní partnery. Díky profilům ostatních uživatelů budete mít aktuální náhled do evropské dopravy a logistiky a můžete tak rozšířit Vaše obchodní možnosti.

Zdůraznit služby

Čím více služeb nabízíte, tím jste pro potenciální obchodní partnery atraktivnější. Zde můžete detailně vypsat všechny údaje a informovat o svých kompetencích. Všechna uložená data jsou bezpečně zakódována, aby nemohlo dojít ke zneužití.

Profily firem - bezpečně informovat
Profily firem - získat rychlý přehled

Představit relace

Vaše obvyklé relace jsou zadávány do sekce „Relace zemí", kde jsou přehledně zobrazeny. Možní obchodní partneři se zde dozví Vaše portfolio služeb. Komfortně a rychle.

Propojit se úspěšně s jinými firmami

Jako spedice nebo dopravce se představíte jako dodavatel dopravních služeb a najdou si Vás noví atraktivní obchodní partneři.

Jako zadavatelské výrobní nebo obchodní firmy získáte sami podrobné informace o nabídce dopravních a logistických firem v Evropě a obratem ruky tak rozšíříte řady svých dodavatelů.

Co naši zákazníci říkají o aplikaci Profily firem

Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG

„V budoucnosti budeme spolupracovat jen s firmami, které mají své dokumenty zveřejněné ve svém firemním profilu. Vsadili jsme totiž na ekologický způsob práce – a faxy jsou všechno, jen ne ekologické."
-
Willi Kellershohn
vedení společnosti
Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG
TIMOCOM ID: 1262

Dal Ferro Trasporti S.r.l

„S touto funkcí jsme zase o velký krok blíže k cíli pracovat bez papírů. Kdo se chce na trhu udržet, neobejde se bez digitalizace."
-
Jody Dal Ferro
disponent
Dal Ferro Trasporti S.r.l
TIMOCOM ID: 14662

Josten International B.V.

„Jako zasilatelské firmě nám tato funkce v adresáři firem pomáhá zejména při výběru obchodních partnerů. Můžeme si potenciální partnery předem prověřit a lépe se tak rozhodnout, s kým bychom si přáli spolupracovat."
-
Geert Josten
vedení společnosti
Josten International B.V.
TIMOCOM ID: 277454

testimonials-becan-trans


„Jsme transparentní firma a každý se o tom může přesvědčit. Poskytujeme proto naše dokumenty volně k nahlédnutí. Tím získáváme důvěru nových obchodních partnerů."
-
Bojan Bečan
vedení společnosti
Bečan Trans d.o.o.
TIMOCOM ID: 6526


testimonials-daw-trans-szarowski

„Při nahrávání mých dokumentů se rozhodnu, zda budou viditelné pro ostatní uživatele, nebo jen pro mě. Tím si udržím kontrolu."
-
Waldi Szarowski
ředitel logistiky
Daw-Trans
TIMOCOM ID: 293351

testimonials-locargo-gyozo

„S funkcí ukládání a stahování dokumentů máme všechny naše dokumenty uložené na jednom místě v našem firemním profilu. Máme tak vždy přehled o nejaktuálnějších souborech."
-
Reisinger Győző
vedení společnosti
Locargo Kft.
TIMOCOM ID: 3172

testimonials-logistika-miller

„Funkce ukládání a stahování dokumentů od TIMOCOM šetří čas a práci, protože všechny dokumenty, které od našich obchodních partnerů potřebujeme, máme po ruce.“
-
Josef Miller
Manager of international transport and forwarding
ESA s.r.o.
TIMOCOM ID: 99056

testimonials-v-s-t-sintic

„Jednorázovým uložením používaných dokumentů ušetřím spoustu času.“
-
Valentina Šintić
referentka vedení společnosti
V.S.T. d.o.o.
TIMOCOM ID: 2026

Využívejte profily firem v TIMOCOM Marketplace.

Nahoru