skip navigation

Máme Vaše obchodní partnery

Logistika žije díky propojení se správnými obchodními partnery. Proto v systému TIMOCOM naleznete neutrální logistickou síť, která Vám umožní prvotřídně zpracovávat Vaše zakázky. Díky digitálnímu poskytování dokumentů (např. EU licence, živnostenského listu, pojištění atd.) se proces zjednodušuje a odpadá tak otravné zasílání přes e-mail a fax.

Nalezněte jednoduše obchodního partnera

Mezi více než 45.000 prověřených firem z celé Evropy naleznete přesně ty obchodní partnery, které hledáte. S funkcí stahování a ukládání dokumentů můžete do vlastního firemního profilu uložit všechny často požadované dokumenty a poskytnout je ostatním uživatelům k nahlédnutí a ke stažení.

Profily firem od TIMOCOM, Screenshot

Založit chytrý profil

Využijte konkurenční výhody prostřednictvím smysluplného firemního profilu a přilákejte potenciální obchodní partnery. Díky profilům ostatních uživatelů budete mít aktuální náhled do evropské dopravy a logistiky a můžete tak rozšířit Vaše obchodní možnosti.

Screenshot: Profily firem - založit chytrý profil

Bezpečně informovat

Čím více služeb nabízíte, tím jste pro potenciální obchodní partnery atraktivnější. Zde můžete detailně vypsat všechny údaje a informovat o svých kompetencích. Všechna uložená data jsou bezpečně zakódována, aby nemohlo dojít ke zneužití.

Screenshot: Profily firem - bezpečně informovat

Získat rychlý přehled

Vaše obvyklé relace jsou zadávány do sekce "Relace zemí", kde jsou přehledně zobrazeny. Možní obchodní partneři se zde dozví Vaše portfolio služeb. Pohodlně a rychle.

Screenshot: Profily firem - získat rychlý přehled

Propojte se úspěšně s jinými firmami!

Jako spedice nebo dopravce se představíte jako dodavatel dopravních služeb a najdou si Vás noví atraktivní obchodní partneři.

Jako zadavatelské výrobní nebo obchodní firmy získáte sami podrobné informace o nabídce dopravních a logistických firem v Evropě a obratem ruky tak rozšíříte řady svých dodavatelů.

Vyzkoušejte nyní systém od TIMOCOM.

Nyní vyzkoušet zdarma

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme:

+420 412 430 430

Nahoru