skip navigation

Všechna rozhraní v našem systému

Rozhraní jsou v odvětví dopravy a logistiky důležitější, než kdy dříve. Urychlují pracovní procesy a díky nim jste efektivnější. TIMOCOM nabízí například rozhraní Burza nákladů. S jeho pomocí můžete z Vašeho interního logistického softwaru vyhledávat a nabízet přepravy a volné vozy v burze nákladů, která je součástí Smart Logistics System od TIMOCOM. Již žádné zadávání stejných údajů dvakrát, žádné přepínání mezi různými aplikacemi nebo programy. Oslovíte více než 50.000 potenciálních obchodních partnerů a ušetříte čas a výdaje.

Burza nákladů

S naším rozhraním Burza nákladů máte z Vašeho logistického softwaru přístup do burzy nákladů ve Smart Logistics System od TIMOCOM.

Zjistit více >

Objednávky

S pomocí rozhraní Objednávky zasíláte a přijímáte přepravní objednávky zcela jednoduše přímo z Vašeho logistického softwaru s pomocí Smart Logistics System od TIMOCOM.

Zjistit více >

Tracking

Rozhraní Tracking Vám umožňuje udržet přehled o Vašem zboží prostřednictvím Vašeho logistického softwaru.

Zjistit více >
Úspěšná realizace: TIMOCOM, InfPro a Quehenberger

Logistické trojhvězdí: Spolupráce na implementaci inteligentních rozhraní

TIMOCOM a translogica podporují Quehenberger Logistics při automatizaci jejich přepravních procesů

FreightTech společnost TIMOCOM je v logistickém odvětví od roku 1997 symbolem inovativní práce, jejímž cílem je optimalizace a automatizace procesů v dopravě. Současně s pokračujícím rozšiřováním Smart Logistics System tento IT a datový specialista dále pracuje na rozvoji svých tří rozhraní, zkráceně označovaných jako API. Mezi nejdůležitější výhody rozhraní Burza nákladů, Objednávky a Tracking patří zvýšení časové, výdajové i procesní efektivity. Těchto výhod využívá všech více než 50.000 zákazníků v Evropě, kteří ve svých společnostech používají systémy řízení přepravy, ERP systémy i telematické systémy.

Přečíst více

Poskytujete software pro logistiku?

Staňte se také naším partnerem a nabízejte svým zákazníkům:

přístup ke Smart Logistics System přes jediné připojení

celou síť TIMOCOM nezávisle na IT vybavení

úsporu času a rozšířené funkce na jednom uživatelském rozhraní

šanci na nové obchodní partnery a přepravní objednávky od významných firem

možnost pracovat digitálně a splňovat tak požadavky

Nahoru