TIMOCOM Marketplace

Co nabízí TIMOCOM dopravním firmám?

Chtěli byste se vyhnout jízdám naprázdno, najít přepravní zakázky a vždy včas dostat zaplaceno? Připojte se jednoduše a snadno k našemu digitálnímu Marketplace. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak můžete naši burzu nákladů využít k přístupu k více než 1 milionu nabídek přeprav a volných vozů každý den a najít obchodní partnery. A to vše bez dalších a drahých IT systémů. Mimochodem, zvýšíte využití svého nákladního vozidla až o 30 % a snížíte své emise CO₂ až o 20 procent na kilometr. 

  • Velká, ověřená síť 
  • Lepší vytížení a stálé zakázky 
  • Více než 55.000 spolehlivých partnerů 

Toto jsou největší výhody TIMOCOM pro Vaši dopravní firmu

Efektivní vytěžování

Vždy najdete vhodné dodatečné přepravy nebo nový náklad pro zpáteční cestu a svá nákladní vozidla vždy vytížíte na maximum. Zejména v době nedostatku řidičů kamionů jste Vy a Váš nákladový prostor více žádáni než kdy jindy.

Rychlá platba

Dostaňte zaplaceno na přání vždy, když si to zasloužíte: již krátce po dokončení přepravy. Zůstanete tak po celou dobu likvidní a můžete se plně soustředit na plnění svých zakázek.

Paušální model

Plaťte pevnou částku, získejte maximální profit: U nás neexistují žádné skryté nebo dodatečné výdaje, jen plná transparentnost. Měsíční poplatek Vám dává přístup k široké nabídce našich produktů a služeb, které můžete využívat neomezeně dlouho.

Na TIMOCOM Marketplace snadno najdete obchodní partnery v kruhu odborníků na logistiku

Jste připraveni připojit se k 55.000 firem, které již jedno z největších evropských tržišť pro přepravy využívají?

Náhled nabídek v burze nákladů

Najděte každý den vhodné zakázky. Vybírejte až z 1 milionu nabídek přeprav a volných vozů. Objevte TIMOCOM Marketplace! 

Jak TIMOCOM pomáhá dopravcům řešit důležité výzvy

Vyhněte se jízdám naprázdno a snadno plňte své knihy objednávek

Vyhněte se jízdám naprázdno a naplňte si knihy objednávek

 

Určete přesnou trasu do cíle a spočítejte si přesné výdaje

Optimalizujte své trasy a výdaje

Centrální a digitalizovaná správa přepravních zakázek

Spravujte všechny objednávky přeprav centrálně a digitálně

Ušetřete čas, peníze a nervy díky centrálnímu sběru dat a digitální správě všech přepravních zakázek. Komunikujte snadno, rychle a ve 27 jazycích se všemi svými obchodními partnery. Zabráníte tak chybám a nedorozuměním a automaticky zoptimalizujete Vaše procesy.

Přiobjednejte si na přání záruku platby

Svou platbu obdržíte již krátce po přepravě

Na přání si můžete také přiobjednat garanci platby a své peníze pak obdržte rychle po uskutečněné cestě. Tak zůstanete vždy likvidní a ušetříte drahocenný čas při správě pohledávek. Na přání lze navíc vystavovat hromadné faktury, které dále výrazně sníží Vaši pracovní zátěž.

Mějte kdykoli přehled o svých přepravách díky sledování vozidel

Nabídněte svým zákazníkům sledování vozidel

Když svým zákazníkům zpřístupníte GPS údaje Vašeho vozidla, budou vždy vědět, kde se jejich zboží nachází. To Vám dává důvěru ve spolupráci a staví Vás do pozice spolehlivé společnosti. Omezíte tím také obtěžující volání s dotazy na místo, kde se kamion nachází.

Mezinárodní inkaso od TIMOCOM poskytuje rychlou celoevropskou podporu při vymáhání pohledávek

Poskytneme Vám podporu i v případě nezaplacených faktur

Již více než 55.000 zákazníků v mezinárodní síti důvěřuje TIMOCOM

Timo Keunecke, zakladatel Keunecke Transporte GmbH

„Vzhledem k tomu, že sklizeň kukuřice se často kvůli počasí mění, jsou naše nákladní vozy někdy prázdné, ale s TIMOCOM rychle najdeme zákazníky z průmyslu a obchodu a dosáhneme tak plného vytížení." 

Timo Keunecke, zakladatel Keunecke Transporte GmbH

TIMOCOM nabídka pro dopravce

Nabídka TIMOCOM pro dopravce

  • Více než 55.000 ověřených společností
  • Ročně až 174 miliony nabídek přeprav a volných vozů
  • Celoevropská síť
  • Rychlá platba
  • Model s pevným paušálním tarifem

Často kladené otázky

Měsíční tarif za používání TIMOCOM Marketplace závisí na počtu uživatelů, minimální době trvání smlouvy a platebním cyklu. Sestavte si v našem obchodě vhodnou nabídku pro Vaši společnost a optimalizujte své přepravní a logistické procesy ještě dnes.

TIMOCOM je neutrálním poskytovatelem digitálního Marketplace, kde svou přepravu a nákladový prostor nabízí více než 156.000 mezinárodních uživatelů. Firma TIMOCOM sama nezprostředkovává zakázky, ale poskytuje platformu – Road Freight Marketplace.

Pro všechny uživatele TIMOCOM je pojištění přepravy k využívání služeb Marketplace vyžadováno. Pokud ještě nemáte uzavřené pojištění, nyní je to obzvláště snadné: Pojištění přepravy zboží lze pro každou zadanou přepravu v rámci burzy nákladů přiobjednat kliknutím myši. Potřebné informace jsou k tomu přenášeny přímo z nabídky přepravy. Za tímto účelem spolupracuje TIMOCOM s poskytovatelem pojištění SCHUNCK GROUP.

Mezinárodní inkaso od TIMOCOM je Vaším efektivním partnerem pro správu pohledávek. Pomáháme Vám ve 27 jazycích. Obecně platí, že pozdní platby našich zákazníků jsou vzácné, protože každého nového i stávajícího zákazníka prověřujeme. Pokud by však došlo ke zpoždění platby, můžete se spolehnout na kompetentní a spolehlivou pomoc našeho týmu vymáhání pohledávek. Vaše záležitosti vyřizujeme rychle, výhodně a mimosoudně tak, abyste se s nezaplacenou pohledávkou nemuseli obracet na soud. Férovost a pochopení přispívají k tomu, aby Vaše obchodní vztahy příliš neutrpěly. Pověření je snadné a pohodlné online.

Platební podmínky si sjednávají společnosti samy mezi sebou. Před přijetím zakázky se můžete rozhodnout, zda chcete využít platební službu JITpay TM, která je již v některých zemích dostupná. Díky tomu máte možnost pojistit si zakázky z těchto zemí a již krátce po provedené přepravě obdržíte peníze.

Nahoru