Co je to plánovač tras a jak Vám pomůže zefektivnit Vaši přepravu?

Aplikace Trasy a výdaje je chytrý nástroj, který můžete použít k plánování Vaší přepravy. Umožňuje Vám vypočítat náklady na přepravu Vašeho zboží z bodu A do bodu B, včetně nákladů na palivo, mýtného a času.  

Pomocí funkce plánování tras a kalkulace výdajů můžete zjistit tu nejvhodnější trasu na míru Vašemu nákladnímu vozu dle aktuální situace na silnicích a s ní související konkrétní výdaje na jízdu.

Pokud dojde ke zpoždění na trase (například proto, že dopravní zácpy způsobily zpoždění), pak Vám tento nástroj může pomoci najít alternativní trasy, aniž byste ztráceli příliš mnoho času.

TIMOCOM plánovač tras - aplikace Trasy a výdaje

Nejdůležitější výhody plánování trasy s TIMOCOM

S online plánovačem trasy budete dopředu znát přesné výdaje na přepravu a snáze tak vytvoříte cenovou strategii pro Vaše klienty. Vyhnete se tak ztrátám kvůli nečekaným výdajům a Váš byznys se tak celkově zefektivní.

Zachováte vůči svým zákazníkům transparentnost ohledně nákladů na jednotlivé trasy, jako jsou například pohonné hmoty a mýtné na jednotlivých úsecích. Vaši klienti tak budou mít přesný přehled o nákladech za přepravu jejich zboží.

Na základě kalkulace výdajů si naplánujete ty nejvhodnější trasy nejlépe vyhovující momentálním podmínkám a díky využití burzy nákladů k vyhledání zpátečních zásilek také zvýšíte celkovou efektivitu přepravy.

Jak funguje výpočet trasy - hlavní funkce

Snadné použití

Aplikace Trasy a výdaje od TIMOCOM je nejpokročilejší a nejpřesnější nástroj pro výpočet ceny silniční dopravy. Obsahuje kalkulačku spotřeby paliva, ceny pohonných hmot a ceny mýtného. Plánovač tras a výdajů vypočítá Vaše přepravní náklady na základě Vašeho požadavku a objednávky, dále cenu kamionové dopravy nebo cenu dodávkové dopravy za kilometr.

Plánovač tras je navržen tak, aby se do něj data zadávala co nejjednodušeji. Přehledné výsledky s informacemi a možnostmi dané přepravy jsou k dispozici ihned. Vaše optimální trasa se zobrazí graficky přímo na mapě a Vy si tak můžete trasu snadno libovolně přenastavit.

TIMOCOM - náklady na dopravu
TIMOCOM - výpočet ceny dopravy

Kalkulace ceny nákladní dopravy

Výpočet trasy na mapě zohledňuje veškerá kritéria, jako jsou zpoplatněné úseky nebo informace o jednotlivých čerpacích stanicích. Získáte tak komplexní kalkulaci veškerých výdajů ještě před jízdou. Vaše financování se stane přehlednějším a zcela jistě za celkové náklady na přepravu ušetříte.

Plánovač tras od TIMOCOM pro těžká vozidla navíc nabízí mnoho dalších možností, které Vám pomohou ušetřit peníze za dopravu. K dispozici je například formulář objednávky přepravy, kde můžete zadat své požadavky předem a získat nabídky od více společností najednou.

Jste připraveni připojit se k více než 55.000 podniků, které již využívají největší burzu nákladů v Evropě?

Registrovat se

Nevíte, kde začít? Obraťte se na náš tým. Rádi Vám poradíme a pomůžeme zefektivnit Váš byznys.

Nahoru