TIMOCOM 19.03.2020
2

Bezplatný přechod na užívání TIMOCOM v rámci home office

TIMOCOM coby FreightTech společnost reaguje na pandemii koronaviru a umožňuje práci se svým digitálním systémem pro logistiku nezávisle na obvyklém místě výkonu

TIMOCOM_Homeoffice_Bezplatný převod

Erkrath, 18.03.2020 – Koronavirus má již nyní velký vliv na zaběhlé firemní procesy, veřejný život a ekonomiku. V mnoha zemích se již několik týdnů nakupuje do zásob.

Velká důležitost je proto aktuálně přikládána udržení dodavatelského řetězce, aby mohly nadále probíhat nezbytné výrobní procesy, byly doplňovány skladové zásoby, výrobky a zboží dodávány do jednotlivých prodejen a zůstaly tak stále přístupné spotřebiteli. Takto vypadají aktuální logistické výzvy, které mají v aktuální situaci zvládnout zabezpečit zásobování obyvatelstva.

Rychle najít přepravy a volné vozy

Přes Smart Logistics System od TIMOCOM je denně vytvořeno a zpracováno až 750.000 nabídek přeprav a volných vozů. Přes 130.000 uživatelů z více než 43.000 prověřených firem již používá služby od TIMOCOM k rozšíření, posílení a zvyšování logistických kapacit a zdrojů.

Jako digitální průkopník a průvodce propojováním evropské logistiky umožňuje TIMOCOM na přání všech svých zákazníků bezplatný přechod na užívání systému nezávisle na obvyklém místě výkonu, které je možné rovněž na mobilních přístrojích.

 

Bezplatný převod firemního přístupu na užívání formou home office

IT společnost upraví omezení pro IP u uživatelských licencí tak, aby každý uživatel měl po převodu možnost se připojovat k digitálním aplikacím a službám ze svého home office. O převod lze požádat zcela jednoduše na zákaznické podpoře TIMOCOM. S přihlédnutím k množství firem již převedených na home office je toto jednoznačně řešení, které zajistí provozuschopnost firem z oboru logistiky, výroby a obchodu. Přes 5.000 uživatelů z celé Evropy toho již využívá. Jsou mezi nimi také velké koncerny, které aktuálně přecházejí do módu home office. Firmy momentálně potřebují nekomplikovaná a rychlá řešení jako to od TIMOCOM, která přispějí k tomu, že bude možné i nadále udržet situaci v logistice pod kontrolou.

„Naším cílem je zajistit, že logistická branže v Evropě zůstane stále plně akceschopná“, uvádí Tim Thiermann, jednatel společnosti TIMOCOM: „Tady pracujeme 7 dní v týdnu, 24 hodin denně s více než 600 zaměstnanci v Evropě.“

Staňte se znalcem v oboru

Nechte si pravidelně zasílat relevantní články, důležité odborné příspěvky a exkluzivní zprávy pro uživatele!


Přihlášení k odběru novinek

Nahoru