21.01.2014

Evropský dopravní trh vždy po ruce

TimoCom uvádí rozsáhlou aktualizaci aplikace Dopravní barometr

(1)

Düsseldorf, 21.1.2014 – Dopravní barometr TimoCom si v podobě aplikace pro mobilní telefony oblíbila řada uživatelů. Nyní přichází na trh jeho rozsáhlá aktualizace přinášející mnoho nových funkcí. A nejen to – aplikace Dopravní barometr od TimoCom je k dostání zcela zdarma!

Mnohá vylepšení zaznamenáte hned po spuštění aplikace. Příkladem jsou relace mezi jednotlivými zeměmi, pro které se zobrazuje aktuální poměr nákladů a volných vozů. Právě v tomto bodě byly výrazně rozšířeny možnosti výběru. Zatímco předchozí verze nabízely pouze zobrazení relace z jedné země do všech evropských zemí, nyní si můžete nechat zobrazit všechny relace z a do jednotlivých zemí.

 

Trend v dopravě jako součást aplikace
Zcela novou funkcí je historie dat – aktualizovaná verze uchovává a zobrazuje procentuální hodnoty nákladů za uplynulé tři roky. Při jednáních o ceně tak můžete situaci na trhu posuzovat nejen na základě aktuálních trendů, ale vyhodnocovat i dlouhodobé tendence.
S Dopravním barometrem získáte komplexní nástroj. Aplikace totiž nenabízí pouze statistiky, data a grafy. V sekci „Zprávy" přináší uživatelům další užitečné informace z oboru – kdekoliv a kdykoliv.

 

Neustálý přehled o situaci na trhu
Aplikace Dopravní barometr využívá rozsáhlá data, která má TimoCom jako lídr mezi evropskými burzami nákladů a volných vozů neustále k dispozici. Vyhodnocuje až 450 tisíc nabídek nákladů a volných vozů od více než 100 tisíc uživatelů a téměř v reálném čase je přenáší do mobilního telefonu. Z malé aplikace se tak stává silný nástroj pro zjišťování tržních cen, který uživatelům umožňuje okamžitě reagovat na nabídku a poptávku po nákladech či volných vozech.

 

Více informací o TimoCom a všech produktech najdete na www.timocom.cz.

 

Stáhnout tiskovou zprávu
Nahoru