06.09.2016

Nová funkce v dopravní platformě

TimoCom prezentuje svou největší letošní novinku na veletrhu IAA Nutzfahrzeuge

(4)

Erkrath, 31.08.2016 – Pro poskytovatele IT služeb, firmu TimoCom, má nepřetržitá optimalizace dopravní platformy vždy tu nejvyšší prioritu. Právě v době Logistiky 4.0 mají pro odvětví dopravy a logistiky velký význam témata jako automatizace, propojení a digitalizace. Tyto trendy si žádají inovativní nápady, se kterými bude schopna dopravní platforma TimoCom dostát budoucím nárokům. Proto je nejnovější funkce TimoCom již připravena ve startovních blocích. Právě se zahájením veletrhu IAA Nutzfahrzeuge 2016 firma exkluzivně představí svou největší letošní novinku.

V době od 22. do 29. září 2016 zve veletrh IAA Nutzfahrzeuge znovu všechny nadšence dopravy a logistiky do Hannoveru. „TimoCom si vzal za své letošní heslo IAA Nápady jsou naší hybnou silou. S naší veletržní novinkou dále posouváme digitální transformaci naší dopravní platformy a připravujeme naše zákazníky na nástup Logistiky 4.0", oznamuje Marcel Frings, zástupce společnosti TimoCom.

Nejnovější informace na stánku TimoCom

Tým TimoCom představí v hale 13 na stánku C32 nejnovější funkci největší dopravní platformy v Evropě, která výrazně zjednoduší každodenní obchodní procesy více než 110.000 uživatelů. V případě dotazů bude tým kdykoliv k dispozici. Návštěvníkům a zájemcům, kteří si budou chtít platformu s jejími užitečnými aplikacemi a samozřejmě s nejnovější funkcí vyzkoušet, bude tým stále po ruce.

Návštěva na veletržním stánku TimoCom je pro speditéry a dopravce, zasilatele i poskytovatele služeb v oblasti dopravy a logistiky naprosto nezbytná! Všichni zájemci jsou srdečně zváni, aby si s týmem na místě osobně popovídali o úspěších v podnikání a dozvěděli se, jak jim přitom může být TimoCom nápomocen.

V tomto roce nabízí IAA Nutzfahrzeuge poprvé nový síťovací portál Match & Meet. Prostřednictvím tohoto portálu se mohou vystavovatelé a návštěvníci z řad odborné veřejnosti propojit již před začátkem veletrhu nebo si domluvit návštěvu na veletržním stánku. TimoCom se jako vystavovatel na portále také registroval. Je to dobrá příležitost, jak navázat kontakt s firmou již před veletrhem.

 

Více informací o TimoCom naleznete na www.timocom.cz.

Stáhnout tiskovou zprávu
Nahoru