11.04.2014

Platforma výběrových řízení od TimoCom obhájila značku kvality BME

Online výběrová řízení na přepravy s TC eBid®

(1)

Düsseldorf, 19.3.2014. V kontrole kvality prováděné německou BMEnet GmbH (dceřinou společností Spolkového svazu materiálového hospodářství, nákupu a logistiky) obstál TC eBid® již potřetí v řadě na výbornou – a může tak minimálně další dva roky používat značku kvality „Nákup nákladů“. Evropská platforma výběrových řízení na dopravu od společnosti TimoCom je určena průmyslovým a obchodním firmám, spedicím i dopravcům a podstatně zjednodušuje a zefektivňuje jejich dlouhodobé podnikání v dopravě.

Průmyslové a obchodní firmy, ale i logistici a speditéři vypisují s pomocí TC eBid® přepravy v oblasti dílčích i kompletních nákladů. Od spuštění v roce 2009 zde téměř 8 500 různých firem realizovalo zhruba 22 000 výběrových řízení. Důležitou roli hraje v dopravě čas, uživatelé proto oceňují, že díky této platformě lze výběrové řízení provést online, a to doslova během několika minut. Jejím prostřednictvím navíc osloví až 33 000 prověřených dodavatelů z celé Evropy. V prvním kroku jsou definovány údaje jako název, cenová struktura a druh zboží. Poté lze doplnit informace o jednacím jazyce, způsobu přidělení zakázky nebo způsobu platby. Jednoduše je také možné připojit PDF dokumenty, například předpisy pro nakládku či pravidla pro ručení. Na závěr může zadavatel určit, kdo se smí výběrového řízení zúčastnit, případně zda má být přístupné všem zákazníkům TimoCom. Po vyhotovení výběrového řízení je možné všechny údaje znovu zkontrolovat, poté je zasláno ke kontrole expertnímu týmu TimoCom a následně uveřejněno online.

 

Značka kvality BMEnet

BMEnet GmbH uděluje značku kvality softwarům a platformám, které nabízejí integrační řešení pro optimalizaci nákupu a logistiky, a pro firmy je tak významnou orientační pomůckou. Kontrola je založená na standardizovaných a objektivních kritériích s jasně definovanými požadavky. Značky kvality díky tomu přispívají k transparentnosti na trhu se softwarovými systémy. Uživatelé mají jistotu, že si kupují software s prověřenými standardy kvality, a ocenění poskytovatelé naopak mohou prokázat kvalitu svých produktů ověřeným způsobem.

Stáhnout tiskovou zprávu
Nahoru