24.04.2019

Success Story: Raketový start Leonetwork Kft. na jihu Budapešti

Během osmi měsíců s TIMOCOM na špici

(1)

Erkrath / Érd, 24.04.2019 - Paní Mező Tünde se vyzná. Jako jednatelka provedla v květnu 2018 restrukturalizaci maďarské rodinné firmy zabývající se ekonomickým poradenstvím a s Leonetwork Kft. od té doby sází převážně na vnitrostátní a mezinárodní přepravu a provoz skladů. 

„Jsem si jistá, že díky TC Transport Order® od TIMOCOM bude e-mailová komunikace brzy přebytečná. Aplikace je optimální pro všechny menší a střední podniky“, říká paní Tünde.

Rok 2018 byl pro Leonetwork Kft. úspěšným rokem. V období od května do prosince firma dosáhla s 1054 přepravními zakázkami obrat 101 milionů HUF (zhruba 318 000 euro). Z tohoto počtu bylo 741 přepravních zakázek, tedy zhruba 70 %, realizováno prostřednictvím digitální správy zakázek TC Transport Order® od TIMOCOM. „Nyní firmu rozšířím“, těší se jednatelka. Firma Leonetwork Kft. se specializovala na sběrnou a přímou přepravu a dokládky. „Jezdíme po celé Evropě.“

Sídlo firmy se nachází v obci Érd jižně od Budapešti. Rodiče paní Tünde založili v roce 1998 původně ekonomické poradenství. Až do jejich odchodu do penze byla tato činnost hlavní náplní firmy. Dcera však využila minulý rok k tomu, aby sama nasadila zcela nová měřítka.

„Přepravní zakázky lze zadávat rychle a snadno“

I přes restrukturalizaci si zákazníci nemuseli zvykat na novinky. „V oboru působím již 24 let. S touto zkušeností pracuji i nadále na tom, aby zákazníci měli stále prvotřídní a individuální služby, na které jsou zvyklí“, říká jednatelka. Také jejich subdodavatelé se mohou spolehnout na digitální správu zakázek v systému od TIMOCOM. Díky těmto úspěchům, s nimiž vstupuje do nového roku, Tünde ví, že vsadit na TIMOCOM bylo to správné rozhodnutí.

„Přepravní objednávky lze zadávat rychle a snadno. Všechny důležité informace zapíši do formuláře, rozešlu přepravní objednávku přímo v systému a obdržím automatické oznámení, jakmile ji některý dodavatel přijme. To vše je tímto jedním kliknutím navíc také právně závazné.“

Aplikace má přehledné rozhraní a její ovládání je snadné. „Jsem si jistá, že díky TC Transport Order® bude e-mailová komunikace brzy přebytečná. Pokud mohu srovnávat, takto to jde prostě rychleji. A čas jsou i v dopravě peníze. Aplikace je optimální pro všechny menší a střední podniky, které si k burze nákladů v rámci systému TIMOCOM nemusí kupovat žádný další program pro vyřizování zakázek“, říká s jistotou paní Tünde a budoucnost vidí optimisticky. Během osmi měsíců se jí totiž i díky používání systému TIMOCOM podařilo svou firmu po velké restrukturalizaci posunout směrem dopředu.

Více informací o Leonetwork Kft. naleznete na https://www.leonetwork.hu/.

 

Stáhnout tiskovou zprávu
Nahoru