19.07.2018

TimoCom je po desáté vítězem ceny ETM: Best Brand 2018

Dopravní platforma TimoCom pomáhá při digitalizaci

(2)

Erkrath, 19.07.2018 – Je to jubileum a naprosto mimořádná čest: IT specialista, společnost TimoCom, byla dne 21. června během oficiálního předávání cen nakladatelství ETM již po desáté za sebou oceněna jako Best Brand v kategorii „Frachtenbörse“ (Burzy nákladů). Provozovatel největší evropské dopravní platformy tak dále pokračuje ve své úspěšné historii, která začala již roku 1997. Burza nákladů byla prvním produktem společnosti TimoCom a jako taková je důležitou součástí dopravní platformy, kterou firma v průběhu let stále rozvíjí a která v současnosti poskytuje různé aplikace umožňující realizovat kompletní proces přeprav.

Společnost TimoCom byla během oficiálního předávání cen nakladatelství ETM již po desáté za sebou oceněna jako Best Brand v kategorii „Frachtenbörse“ (Burzy nákladů).

Udílení cen letos probíhalo v prostorech zámku „Neues Schloss“ ve Stuttgartu a za společnost TimoCom ji převzal Gunnar Gburek (TimoCom Company Spokesman). Tématem jeho děkovné řeči byla digitalizace v odvětví logistiky a způsoby, jakými se zde TimoCom podílí na vývoji nových řešení:

„Skutečnost, že jsme tuto cenu získali po desáté za sebou, je pro nás důkazem, že dopravní platforma TimoCom svou nabídkou přesně reaguje na speciální požadavky našich zákazníků a že se v digitalizaci stále rozvíjíme právě s ohledem na nabídku rozhraní se skutečnou přidanou hodnotou. Děkujeme všem čtenářům ETM za tento důkaz důvěry, která je pro nás nejen potvrzením, nýbrž zejména impulsem k tomu, abychom se každý den dále zlepšovali.“

Cena Best Brand, kterou uděluje nakladatelství ETM, oceňuje angažovanost při vývoji inovativních produktů a služeb pro odvětví dopravy a logistiky. Opět se prokázalo, že TimoCom je průkopníkem inovativních řešení, což čtenáři titulů vydávaných ETM, jako jsou eurotransport.de, lastauto omnibus, trans aktuell a FERNFAHRER, ocenili vysokým výsledkem, když v hlasování TimoCom získal 30 % hlasů.

Stáhnout tiskovou zprávu
Nahoru