Tiskové zprávy

Zde naleznete všechny aktuální tiskové zprávy o TIMOCOM, našich zákaznících a našem oboru.

Erkrath, 22. července 2019 – Německo, Francie a státy Beneluxu jsou momentálně nejvíce postiženy celosvětovým zpomalením hospodářského růstu. Dokládají to aktuální čísla dopravního barometru TIMOCOM, s nímž tato IT firma každé čtvrtletí dokumentuje vývoj nabídky a poptávky po dopravě v největší evropské burze nákladů.

číst dále >

Erkrath/Mnichov, 5. června 2019 – TIMOCOM chce dopravním a logistickým firmám usnadnit přechod do éry digitalizace. Na veletrhu transport logistic 2019 v Mnichově představí tento poskytovatel IT řešení komplexní systém skládající se z nových aplikací, rozhraní a partnerů. Tento systém pomáhá pracovníkům v logistice s digitalizací na všech úrovních procesu přepravy. „Chceme, aby inovace, které naše zákazníky posunou každý den o kousek dál, byly stejně dostupné jako elektřina ze zásuvky“, říká Gunnar Gburek, mluvčí společnosti TIMOCOM. 

číst dále >

Erkrath, 24.05.2019 – Již žádné čekání u rampy: To je ctižádostivý cíl spolupráce firem TIMOCOM a Cargoclix. Sloučením telematických dat a managementu časových oken chtějí obě IT firmy vyřešit známou problematiku čekání na příjmu a výdeji zboží a nastavit nové standardy v oboru.

číst dále >

Erkrath / Érd, 24.04.2019 - Paní Mező Tünde se vyzná. Jako jednatelka provedla v květnu 2018 restrukturalizaci maďarské rodinné firmy zabývající se ekonomickým poradenstvím a s Leonetwork Kft. od té doby sází převážně na vnitrostátní a mezinárodní přepravu a provoz skladů. 

číst dále >

Erkrath, 31.03.2019 – TIMOCOM pokračuje v růstu. Více pohybu zaznamenal tento provozovatel systému pro chytrou logistiku v uplynulém roce nejen ve své burze nákladů. Největší skok TIMOCOM, jako IT firma působící v celé Evropě, dosáhla s aplikacemi na digitalizaci managementu zakázek v logistice.

číst dále >

Erkrath, 05.02.2019 – Evropský přepravní trh zůstal vůči mezinárodním obchodním konfliktům i ponurým vyhlídkám v otázkách konjunktury naprosto netečný. „Doprava zažila tradičně silné závěrečné čtvrtletí“, komentuje aktuální čísla dopravního barometru Gunnar Gburek, mluvčí společnosti TIMOCOM.

S pomocí tohoto nástroje analyzuje IT společnost TIMOCOM každé čtvrtletí vývoj nabídek a poptávek po přepravě v burze nákladů integrované v systému pro chytrou logistiku. Se 127.000 uživateli a až 750.000 mezinárodních nabídek přeprav a volných vozů je to ta největší burza nákladů pro silniční nákladní dopravu v Evropě.

číst dále >

Erkrath/Hilden, 28.11.2018 – Firma Tripple Z našla mezeru na trhu. Tento výrobce kromě své produkce vysoce kvalitních solárních modulů „Made in Germany“ obchoduje také s použitými solárními elektrárnami. Tento obchod se rozvíjí stále lépe. V současnosti je společnost Tripple Z největším poskytovatelem solárních modulů a příslušenství z druhé ruky. Přepravu, která je s tím spojená, řídí tato firma se sídlem v Severním Porýní - Vestfálsku pomocí TIMOCOM, který provozuje první Smart Logistics Systém v Evropě.

číst dále >

Erkrath, 13. listopadu 2018 – Konjunktura hospodářství v eurozóně zajišťovala na trhu i ve třetím čtvrtletí tohoto roku trvale vysokou poptávku po přepravních kapacitách. „Poptávka po volných vozech v letních měsících téměř nepoklesla“, říká mluvčí firmy TIMOCOM Gunnar Gburek. „Pohybuje se trvale na vysoké úrovni.“

číst dále >

Erkrath/Hannover, 23. říjen 2018 – 435 světových premiér – jeden vítěz: „Díky tématům elektromobility a propojování je životní prostředí jednoznačným vítězem letošního veletrhu IAA Nutzfahrzeuge“, říká Gunnar Gburek, mluvčí společnosti TIMOCOM. Také TIMOCOM představil na tomto nejvýznamnějším veletrhu v oblasti dopravy, logistiky a mobility novinku. Se svým chytrým logistickým systémem představila tato IT společnost poprvé nové strategické zaměření své úspěšné celoevropské dopravní platformy.

číst dále >

Erkrath/Hannover, 19. září 2018 – TIMOCOM, přední evropská IT firma pro logistiku, se již poosmé za sebou se účastní veletrhu IAA Nutzfahrzeuge 2018 v Hannoveru. V letošním roce TIMOCOM využívá tuto příležitost k mimořádné události. Firma se na tomto nejvýznamnějším veletrhu mobility, dopravy a logistiky představí se svým novým flexibilním logem jako první Smart Logistics System (chytrý logistický systém) a bude od tohoto okamžiku symbolem pro Augmented Logistics.

číst dále >

Zjednodušování a zefektivňování pracovních kroků je pro odvětví dopravy a logistiky důležitější než kdy dříve. Tok dat je nutno urychlit na tom správném místě. Řešením jsou rozhraní.

číst dále >

Erkrath/Hannover, 22.08.2018 – Společnost TIMOCOM, přední evropský IT specialista v oblasti logistiky, se představí na veletrhu IAA Nutzfahrzeuge 2018 v Hannoveru (20.-27.09.) se zásadně přepracovanou firemní identitou a novými IT řešeními. Ta umožní uživatelům lepší viditelnost a propojení v rámci celého dopravního řetězce.

číst dále >

Kontakt pro tisk

+49 211 88 26 69 24

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

nahoru

Souhlasím s používáním cookies na této stránce pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely analýzy. Více informací