Dopravní lexikon

Lexikon položky

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P S T U Ú V Z

Internetová burza nákladů

Internetová čili online burza nákladů je prostředek pro optimalizaci dopravy. U jednoduše koncipovaných systémů jsou na webu uveřejňovány bezplatné inzeráty, v nichž jsou uváděny konkrétní přepravní zakázky. Portál je pak většinou financován ziskem z reklamy. Kromě toho existují také zpoplatněné burzy nákladů a volných vozů s výrazně vyšším počtem nabídek a uživatelsky přívětivými funkcemi a službami. Uživatelé jsou ověřováni a obdrží bezpečnostní klíč nebo vlastní heslo pro přihlašování, provozovateli softwaru pak platí za každou vloženou nabídku či poptávku, případně hradí měsíční paušální částku.

Vždy v obraze

Zde se můžete přihlásit k bezplatnému odběru TIMOCOM novinek.

Přihlášení k odběru novinek

Vyplňte prosím označená pole a dbejte na jejich správnost.

Všechna pole označená '*' jsou povinná a musí být vyplněna.

Odesláním své registrace potvrzujete, že souhlasíte s našimi směrnicemi na ochranu údajů.

Přihlášení k odběru novinek:


Vaše osobní údaje (e-mailová adresa, jméno a příjmení) budou pro zasílání informací od TIMOCOM GmbH předány do databáze SC-Networks GmbH (registrační soud: Okresní soud Mnichov, registrační číslo: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2 v 82319 Starnberg. SC-Networks GmbH se řídí Spolkovým zákonem o ochraně údajů, jakož i pokyny TIMOCOM GmbH.

nahoru

Souhlasím s používáním cookies na této stránce pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely analýzy. Více informací