Stručně a jednoduše můžete koncipovat i Vaše procesy v dopravě a logistice. Ať je to sjednání přepravy, její realizace nebo správa objednávek, ve Smart Logistics System od TIMOCOM naleznete vhodné použití pro Vaše potřeby a úroveň digitalizace.

Systém pro plánování a řízení přepravních zakázek

Systém pro plánování a řízení přepravních zakázek (Transport Management System,TMS) je nástroj pro disponenty, s jehož pomocí mohou vyřizovat a spravovat přepravní zakázky, které dostávají od zadavatele přepravy/výrobce. V systému lze plánovat jízdy a trasy, disponent kdykoliv vidí, jak jsou jeho vozy vytíženy. Většinou je TMS propojen s GPS systémy ve vozech a dokáže tak vozidla lokalizovat a sledovat. Se systémem řízení přeprav lze také vytvářet vyúčtování, která jsou pak k dispozici pro interní účetnictví.

Viz také:

  • Systém pro řízení časových oken

    Cílem systému pro řízení časových oken je zejména zamezit prostojům před místem nakládky a vykládky. Aby spedice nebo řidič mohl např. složit náklad u supermarketu, musí si přes portál (systém pro řízení časových oken) rezervovat termín, např. 14:00 -

Staňte se znalcem v oboru

Nechte si pravidelně zasílat relevantní články, důležité odborné příspěvky a exkluzivní zprávy pro uživatele!


Přihlášení k odběru novinek

Nahoru