Trasy a výdaje

Trasy a výdaje jednoduše vysvětleny

Při plánování trasy je třeba vzít v úvahu mnoho věcí: Vlastnosti vozidla, omezení pro nákladní automobily nebo zpoplatněné úseky trasy. V TIMOCOM Marketplace si můžete v několika málo krocích naplánovat ideální trasu a nechat si přesně spočítat výdaje. 

Pomocí této možnosti můžete určit trasu příslušné relace přímo z nabídky přepravy, objednávky nebo výběrového řízení a vypočítat tak výsledné výdaje na cestu i vedlejší výdaje. 


Krok 1: Plán trasy

1) Zadejte výchozí bod a bod vykládky.

2) Klikněte na „Nastavení trasy“ a vyberte potřebné požadavky. Nejdůležitějšími faktory jsou zde typ a výška vozidla! 

3) Klikněte na „Vypočítat trasu“ a zobrazte ideální trasu. 

Tip: V levém horním rohu mapy v části „Mapa a podrobnosti“ vyberte, co se má na mapě zobrazit. Kromě omezení pro nákladní vozidla a prací na silnici můžete zobrazit také servisy nebo zastávky Doc-Stop. 


Krok 2: Výdaje na trasu

1) Po naplánování trasy se kilometry přenesou automaticky.

2) Přidejte individuální kilometrový paušál pro Vaše vozidlo, zadejte vypočtené výdaje na mýtné a další předpokládané dodatečné výdaje.

3) Poté si již můžete nechat spočítat celkové výdaje. 

Chcete si trasu nebo výdaje na přepravu vytisknout pro pozdější účely? Tuto funkci najdete přímo pod položkou „Vypočítat trasu“. Z možností vyberte, co chcete vytisknout.

Návody a nápověda
Chceme znát Váš názor!

Potřebujeme Vaše superschopnosti, abychom mohli vylepšit naše návody a nápovědu! Zabere to jen pár kliknutí - slibujeme!

Nahoru